Kontakt
Napisz do Nas!
Telefon - 76 831 71 96
67-221 Białołęka 12


Kategorie: Wszystkie | Informacje | Relacje
RSS
piątek, 10 marca 2017
~~ DZIEŃ KOBIET ~~

amadeuszJak co roku Gminny Ośrodek Kultury w Białołęce zorganizował imprezę z okazji Dnia Kobiet .W środę 8 marca odbył się koncert , w którym zaprezentowała się grupa wokalna BIS , sekcja gitarowa oraz soliści Kinga Cybulska , Ilona Kułak , Amadeusz Jankowski ,Paulina Gil , Dominika Tuszyńska i dyrektor Monika Jaskuła – Kozieł. Wszystkie zaprezentowane utwory nawiązywały tematycznie do kobiet . Przybyłe Panie zostały zaproszone na poczęstunek , dzieciom wręczono czekolady , a Panie wzniosły toast szampanem ufundowanym przez Bogumiłę Leśko.      Zapraszamy do galerii zdjęć .

poniedziałek, 06 marca 2017
06.03.17 Spotkanie z angielską książeczką

Po przerwie zimowej, dzisiaj  (06.03.br.) gościliśmy grupę przedszkolaków z Zespołu Szkół w Białołęce   w ramach cyklu „Spotkanie z angielską książeczką”.  Było wesoło, głośno i z piosenką na ustach – a to dlatego, iż  p. Monika w sposób dynamiczny  czytała teksty bajeczek  i wierszyków dzieciom.  Całe spotkanie prowadzone zostało w języku angielskim .  Dzisiaj bohaterami  były zwierzątka.

wtorek, 28 lutego 2017
ZAPRASZAMY !!!!!

dkobiet2017

 

Koniec ferii ;)

ferie_2017_2

W dn. 13-24.02. br. GOK organizatorem zajęć swietlicowych dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy .W pierwszym tygodniu ferii realizowane były zajecia plastyczne i sportowo rekreacyjne . i tak dzieci mogły wykazać sie pomysłowościa i kreatywnościa w tworzeniu `` coś z niczego `` - wiklina papierowa (gazeta) , rolki po papierze toaletowym i ręcznikach papierowych quilling.Ponadto bawiły sie w kalambury , berka łączonego, grały w piłkarzyki , tenisa stołowego i inne gry i zabawy stolikowe (warcaby, bingo, bierki) .Drugi tydzień został wzbogacony o część artystyczna śpiewy i nauka tańca .

piątek, 10 lutego 2017
FERIE Z GOK

ferie20172

 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 86